Zaprawy i kleje

Jako profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych oferujemy zróżnicowany asortyment gotowych mieszanek murarskich wielu cenionych producentów (m.in. Atlas, Baumit, Mapei czy Wienerberger).

Porotherm

W katalogu znajduje się cienkospoinowa zaprawa cementowo-wapienna Porotherm 50M oferowana w promocyjnej cenie. Produkt jest przeznaczony do murowania pustaków oraz wykonywania podkładu pod pierwszą warstwę w systemach Dryfix i Profi.

Atlas Silmur

Do wznoszenia ścian z elementów silikatowych polecamy mieszankę murarską Atlas Silmur M15. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą plastycznością, urabialnością i wysoką przyczepnością. Zaprawa jest bardzo wydajna, co znacznie przyspiesza prace budowlane. Silmur oferowany jest w kolorze białym i szarym w workach po 25 kg.

Baumit

Zwolennikom niemieckiej technologii polecamy natomiast uniwersalną suchą mieszankę Baumit B20, która jest gotowa do rozrabiania zaprawy betonowej. Produkt doskonale nadaje się do prac remontowo-naprawczych i wykonywania elementów małej architektury. Masę można stosować zarówno wewnątrz budynku do betonowych podkładów podłogowych, jak i na zewnątrz. Dzięki swoim właściwościom zaprawa Baumit B20 jest wyjątkowo wytrzymała i po wyschnięciu staje się odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Remontujesz kuchnię lub łazienkę i szukasz wysokiej klasy kleju do glazury i terakoty? A może szukasz mieszanek murarskich Porotherm M50 i Baumit B20? Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty materiałów budowlanych! Sprzedajemy je w świetnych cenach!

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy