Kominy

W ofercie Mobilnego Marketu znajdziesz profesjonalne kominy, do kupienia w Wieliczce oraz w Szczyglicach koła Krakowa. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalistyczne materiały budowlane od sprawdzonych marek, polecane przy konstrukcji obiektów mieszkaniowych i nie tylko. Asortyment obejmuje ceramiczne systemy kominowe wyprodukowane przez firmę Schiedel oraz Styrobud. Elementy te są przeznaczone do odprowadzania różnego typu paliwa stałego oraz ciekłego. Wykonano je z wysokiej klasy pustaków, które mają niewielką wagę.

SCHIEDEL

Marka Schiedel oferuje wiele interesujących systemów, które znajdziesz w ofercie naszej firmy. Jedną z chętniej wybieranych opcji są kominy Rondo Plus oraz Stabil, których zaletą jest dodatkowa izolacja.

Do obsługi kotłów gazowych najczęściej wybierany przez klientów to model Avant oraz ekonomiczna wersja Quadro pro.

Jeśli stawiasz na innowacyjne rozwiązania polecamy wielofunkcyjny system Schiedel Dual, który przeznaczony jest do odprowadzania paliw z różnego typu kotłów, również kondensacyjnych.

STYROBUD

W naszym katalogu znajdziesz też najciekawsze propozycje z asortymentu marki Styrobud. Uniwersal to system trójfazowy, w którego skład wchodzi między innymi wełna mineralna, zapewniająca dodatkową izolację cieplną. Możesz go wykorzystać w obiekcie mieszkalnym opalanym paliwem ciekłym, stałym lub gazowym. Jest on odporny na pożar sadzy, doskonale tłumi dźwięki z pieców i jest przeznaczony do pracy w podciśnieniu. Styrobud Turbo to komin do paliw ciekłych oraz gazowych, który jest bardzo prosty w montażu. Może pracować w podciśnieniu i nadciśnieniu, a dzięki odpowiednio dobranym uszczelkom i rurom ma bardzo dobrą szczelność. Oba systemy są odporne na działanie kwasów oraz wilgoci i mogą zostać zainstalowane też na zewnątrz domu.

W asortymencie mamy również pustaki i kanały wentylacyjne. Materiały z tej kategorii przeznaczone są do budowy grawitacyjnych systemów wentylacyjnych. Wykonano je z lekkiego betonu, dlatego sprawdzą się też w konstrukcjach wielokondycyjnych.

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy