Dachy i akcesoria

Mobilny Market przygotował dla Ciebie profesjonalne materiały budowlane na dachy. W naszym oddziale w Wieliczce oraz Szczyglicach znajdziesz wyłącznie akcesoria od sprawdzonych marek, które warto wykorzystać w trakcie stawiania nowego domu, jak również renowacji starego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży, wybraliśmy najlepsze propozycje od producentów takich jak: Koramic, Braas, Creaton. Galeco, Fakro oraz wielu innych.

Asortyment naszego marketu obejmuje:

  • dachówki,
  • blachodachówki,
  • okna dachowe,
  • systemy rynnowe,
  • membrany.

Membrany dachowe

W katalogu mobilnymarket.com.pl znajduje się wzmocniona membrana dachowa Koramic Plus, Light i Premium. Każdy model folii składa się z dwóch wytrzymałych warstw zewnętrznych wykonanych z włókien polipropylenowych, pomiędzy którymi umieszczona jest mikroporowata tkanina. Dzięki temu produkt charakteryzuje się wysokim stopniem izolacji termicznej oraz dobrymi właściwościami odprowadzania nadmiaru wilgoci, jaką generuje sam budynek. W zależności od zapotrzebowania mamy membrany o grubości 125, 160 i 230 g. Te artykuły dachowe są sprzedawane w rolkach.

W sklepie można również zamówić membranę dachową Strotex Nextreme, której wyróżnikiem jest czterowarstwowa, otwarta dyfuzyjnie folia, zalecana do wstępnego krycia dachów. Wyrób zapewnia izolację cieplną od zewnątrz, zabezpieczając budynek przed opadami śniegu i deszczu. Ten model stanowi również doskonały materiał wiatroizolacyjny przeznaczony do ścian w konstrukcjach kanadyjskich, ramowo-szkieletowych oraz obiektów przemysłowych. Membrana dachowa Strotex Nextreme została ponadto wyposażona w specjalną antyodblaskową powłokę, która przeciwdziała powstawaniu zjawiska odbicia świetlnego. Dzięki stabilizatorom IR i UV w folii wolniej zachodzą procesy starzenia się materiału, które są wynikiem oddziaływania niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Szukasz wodoszczelnych membran dachowych o wysokim stopniu izolacji termicznej, paroprzepuszczalności oraz odporności na mechaniczne uszkodzenia i promieniowania ultrafioletowego? Zapraszamy do zakupu wysokogatunkowych produktów marki Koramic Plus i Strotex Nextreme. Zamów już dziś i poznaj ich moc!

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy