Pytania i odpowiedzi

Tą stronę stworzyliśmy z myślą o Was. Będziemy umieszczać tutaj najczęściej przez Was zadawane pytania i oczywiście odpowiedzi na nie. Całość jest podzielona na sekcje tematyczne aby ułatwić Wam znalezienie odpowiedz na nurtujące Was pytanie. Jakie materiały wybrać na budowę domu? Od czego zacząć budowę domu? Jak kupić materiały budowlane? Pytania możecie zadawać w formularzu w zakładce "kontakt" Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na te i parę innych pytań, zapraszamy do lektury :D (Regulamin znajduję się w stopce strony)

Najczęstsze pytania

Na tą sytuację składa się kilka czynników:

  1. Kursy walut – surowce używane do produkcji wielu materiałów budowlanych rozliczane są według kursu euro i dolara.
  2. Konflikt zbrojny we wschodniej Europie – jest główną przyczyną ostatnich drastycznych podwyżek cen stali.
  3. Wzrost kosztów transportu morskiego i kolejowego – spowodował wzrost cen wszystkich materiałów sprowadzanych np. z Chin.
  4. Wzrost kosztów transportu kołowego w Europie – należy pamiętać, że transport stanowi ok. 3o% ceny wielkogabarytowych materiałów budowlanych.

Tak, oczywiście. W razie potrzeby wykonamy dla Was bezpłatną i kompleksową wycenę na podstawie projektu budowlanego. Jeżeli jesteś zainteresowana/ny zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami!

Do naszej firmy należą dwa składy budowlane w okolicach Krakowa:

  • Mobilny Market – Szczyglice ul. Wierzbowa 5
  • Mobilny Market – Wieliczka ul. Jedynaka 3

To w tych miejscach możecie dokonać zakupu materiałów budowlanych.

Staramy się do Was dotrzeć w każdy możliwy sposób, stąd możecie się z nami skontaktować tam gdzie jest Wam najlepiej. Na naszej stronie www znajdziecie do nas kontakt telefoniczny i mailowy.

Możecie też skontaktować się z nami przez media społecznościowe wysyłając nam wiadomość prywatną.

Zgodnie z naszym regulaminem, zwrot palet leży po stronie klienta. W wypadku w którym realizujemy wiele dostaw na jedną budowę możliwe jest oddanie palet naszemu kierowcy przy okazji kolejnej dostawy.

Cała procedura jest dokładnie opisana w „Regulaminie zwrotów” który znajduję się w stopce naszej strony.

Największe rabaty przyznawane są klientom dokonującym u nas kompleksowych zakupów materiałów budowlanych.

Cena transportu jest kalkulowana w zależności od gdzie ma być dostarczony materiał, rodzaj wybranego transportu (HDS, tir) oraz czy zakupy są kompleksowe, w takim wypadku transport jest wliczony w cenę 😀

Jak najbardziej, klienci robiący u nas kompleksowe zakupy otrzymują największe rabaty.

Dla klientów robiących u nas kompleksowe zakupy standardowy czas depozytu wynosi rok. Jednak jako doświadczona hurtownia materiałów budowlanych wiemy, że czasami taki okres czasu może okazać się nie wystarczający. Jeśli zajdzie taka potrzeba to okres depozytu może zostać wydłużony, aby ściągnąć z głowy klienta choć jeden problem.


Transport

Każdy samochód HDS w naszej firmie ma na wyposażeniu paleciak. Kierowca zawsze bardzo chętnie go użyczy. Wystarczy wcześniej poinformować o tym handlowca u którego dokonuję się zakupu materiałów budowlanych.

Zależy to od rodzaju wybranego transportu oraz sposobu rozładunku. Materiały budowlane dostarczamy HDSem lub tirem. W pierwszym wypadku rozładunek wykonuję kierowca zaś w drugim rozładunek leży po stronie klienta.


Doradztwo budowlane

Tak, oczywiście. Nasi handlowcy mają również wiedzę z zakresu budownictwa.


Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy