Styrobud

Budowa domu jednorodzinnego wiąże się z koniecznością wykonania systemu kominowego. Jego obecność jest warunkiem korzystania z kotła centralnego ogrzewania i zapewnienia ciepła wewnątrz budynku w okresie zimy. Komin musi spełnić konkretne wymagania określone m.in. przepisami budowlanymi i przeciwpożarowymi. Jego struktura i właściwości powinny też być dopasowane do typu urządzenia grzewczego. Oferujemy systemy kominowe Styrobud, które spełniają te wymagania, a jednocześnie są wygodne w montażu, estetyczne i trwałe.

Trzywarstwowe systemy kominowe

Mobilny Market zapewnia kompleksowe wyposażenie w materiały budowlane niezbędne do realizacji projektu domu. Dlatego w ofercie – oprócz bloczków, pustaków i cegieł – mamy również elementy niezbędne do wykonania kompletnego systemu kominowego. Podstawę asortymentu stanowią trzywarstwowe kominy Styrobud – firmy, która specjalizuje się w produkcji prefabrykatów i elementów betonowych dla wielu branż. W sprzedaży mamy też pustaki wentylacyjne tej marki.

Kominy, które proponujemy, są wykonane z pustaków, wełny mineralnej (lub bez niej w systemie Turbo) i wyposażone w odpowiednią rurę szamotową. Konstrukcja doskonale izoluje elementy budynku przed działaniem wysokich temperatur i zapewnia efektywne odprowadzanie produktów spalania. W sprzedaży mamy różne systemy kominowe dostosowane do użytku w domach ogrzewanych piecem lub kominkiem na paliwo stałe, gazowe lub ciekłe. Systemy kominowe Styrobud są odporne na działanie wilgoci, kwasów i pożar sadzy. Wszystkie produkty spełniają wymagane normy unijne.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy