Materiały budowlane – Kraków, Wieliczka

Prześlij nam swój projekt, a my sporządzimy zestawienie zużycia materiałów.

Mobilny Market to materiały budowlane najlepszych producentów, dostępne w Wieliczce oraz w Szczyglicach koło Krakowa. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz deweloperów i wykonawców, którzy poszukują najlepszych wyrobów w dobrej cenie. Znajdziesz tutaj wszystkie elementy, jakie będą potrzebne w trakcie realizacji projektu budowlanego, również tego bazującego na innowacyjnych rozwiązaniach.

Skład budowlany Kraków

W asortymencie mamy materiały budowlane przeznaczone na:

  • fundamenty,
  • ściany,
  • kominy,
  • dachy,
  • termoizolację.

Oferujemy pustaki i bloczki betonowe wyprodukowane przez firmę Styrobud, lidera wśród prodycentów branży budowlanej.

Katalog naszego marketu obejmuje też profesjonalne pręty zbrojeniowe, wykonane ze stali najlepszej klasy A-IIIN.

Proponujemy również duży wybór materiałów izolacyjnych w postaci mas asfaltowo-kauczukowych, folii fundamentowych oraz styropianów.

Mobilny Market z punktami w Wieliczce oraz Szczyglicach koło Krakowa oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do stawiania ścian zewnętrznych.

Oferujemy beton komórkowy, silikaty oraz pustaki ceramiczne najlepszych producentów.

Do pokrycia dachów sprawdzą się materiały budowlane wykonane z blachy lub ceramiki. Pierwszy wariant jest dostępny w przystępnej cenie i ma niewielką wagę, przez co nie obciąża zbytnio więźby dachowej. Z kolei dachówki ceramiczne mają dużą trwałość, są odporne na niskie temperatury i intensywne nasłonecznienie. Sprawdź też systemy rynnowe oraz okna dachowe, wyprodukowane przez najlepsze marki.

W ofercie naszego marketu budowlanego mamy też nowoczesne systemy kominowe z wkładami ceramicznymi, służące do odprowadzania spalin pochodzących z kotłów różnego typu. Część katalogu stanowią modele trójwarstwowe, w których skład wchodzi izolacyjna wełna mineralna.

Materiały budowlane Kraków – do izolacji i wykończenia domu

Korzystając z oferty Mobilnego Marketu, przeprowadzisz skuteczną izolację obiektu budowlanego. Najlepszą ochronę cieplną zapewnią płyty PIR, których dodatkową zaletą jest niewielka grubość. Innym polecanym materiałem jest ognioodporna wełna mineralna, gwarantująca bardzo dobrą izolację akustyczną, wyprodukowana przez markę Isover, Rockwool, czy Ursa. Sprawdź również nasz wybór styropianu, który wykazuje dużą odporność na wilgoć oraz czynniki biologiczne, jest też bardzo lekki.

W markecie budowlanym znajdziesz też profesjonalne materiały wykończeniowe, które także pochodzą od najlepszych producentów. W katalogu dostępna jest sucha zabudowa w formie płyt gipsowych tradycyjnych, wodoodpornych oraz ognioodpornych, a także płyt OSB wykonanych z wysokiej klasy kompozytu. Proponujemy też kompletne zestawy kanalizacyjne.

Wśród materiałów wykończeniowych na szczególną uwagę zasługują wyroby z betonu szlachetnego, przygotowane przez firmę Probet-DASAG. W asortymencie znajdziesz nowoczesne płyty na posadzki, taras i fasady, a także schody wewnętrzne i zewnętrzne.

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy