Schiedel

Odpowiednio dobrany system kominowy powinien gwarantować bezpieczeństwo korzystania z kotła C.O., pieca kuchennego czy kominka. Zapewniają je produkty takie jak komin Schiedel Avant, Dual, Quadro Pro, Rondo czy Stabil, wykonane z wysokiej jakości materiałów i przeznaczone do uniwersalnych zastosowań. Systemy te mogą być wykorzystywane do odprowadzania spalin z kotłów na paliwa stałe, ciekłe i gazowe. Oferujemy kilka typów systemów kominowych oraz kanały wentylacyjne Schiedel przeznaczone do domów jedno- i wielorodzinnych.

Różne systemy kominowe

Wszystkie proponowane przez nas modele Avant, Dual, Quadro Pro, Rondo czy Stabil charakteryzują się wysokimi parametrami wytrzymałości i spełniają normy budowlane oraz przeciwpożarowe. Jednocześnie różnią się elementami konstrukcyjnymi, co pozwala na wybór rozwiązania optymalnie dopasowanego do potrzeb. Komin Schiedel Avant sprawdzi się w parze z urządzeniami grzewczymi niskotemperaturowymi i kondensacyjnymi, w których temperatura spalin nie przekracza 200 stopni Celsjusza. Z kolei model Dual warto wybrać, jeśli instalujesz kotły na paliwa stałe, gazowe i olejowe. Warto też pamiętać o naszych kanałach wentylacyjnych.

Jedną z naszych propozycji jest też system Quadro Pro, wyposażony w zaawansowaną technologicznie profilowaną rurę ceramiczną. System doskonale sprawdzi się w budownictwie mieszkaniowym podobnie jak komin Rondo, w niskiej cenie, przeznaczony do suchych spalin. Dostępne są także kanały wentylacyjne, natomiast zwolennikom kotłów na paliwa stałe polecamy trójwarstwowy izolowany wariant Stabil. Poszczególne modele są również dostępne na zamówienie w nietypowych wymiarach.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy