H+H

Silikaty zaliczają się do naturalnych materiałów budowlanych, które powstają z tych samych składników, co beton komórkowy, lecz z wykorzystaniem innej technologii. Składnikami bazowymi do produkcji HH Gold są wapno, piasek i woda, które miesza się i umieszcza w specjalnych formach. Materiał jest w nich prasowany, poddawany autoklawizacji w otoczeniu pary wodnej oraz dojrzewaniu. Prasowanie pod dużym naciskiem zapewnia bloczkom H+H wysoką wytrzymałość, zwiększoną jeszcze właściwościami wapnia. Silikaty są dostępne w wielu odmianach - nie tylko w formie bloczków HH, ale też cegieł i kształtek o szerokim zastosowaniu.

Bloczki silikatowe w naszym asortymencie

Oferta naszego sklepu obejmuje wiele rodzajów materiałów budowlanych, wśród których znalazły się również silikaty. Oferujemy bloczki H+H Gold o klasie gęstości 500, pakowane na paletach. Charakteryzują się one zróżnicowaniem wymiarowym, co pozwala na dobór właściwego wariantu do typu budowanej ściany czy obiektu. Zróżnicowanie wymiarów elementów H+H wiąże się też z ilością elementów potrzebnych do wykonania 1m2 ściany. Dlatego przed zakupem warto wykonać dokładne obliczenia.

Bloczki HH Gold to wyroby wapienno-piaskowe, które charakteryzują się dużą masą własną. Chociaż wymagają specjalnych środków transportu, jednocześnie zapewniają wiele korzyści wynikających z właściwości gotowego budynku. Materiał ma bowiem zdolność tłumienia hałasu i świetnie akumuluje ciepło. Dzięki temu wnętrze budynku wolno się wychładza po wyłączeniu ogrzewania. Silikaty dobrze zatrzymują też ciepło promieni słonecznych, lamp czy osób, które przebywają w budynku.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy