Materiały wykończeniowe

W ofercie Mobilnego Marketu znajdziesz różnorodne materiały wykończeniowe. Zebrane tutaj produkty możesz wykorzystać na zaawansowanym etapie budowy swojego domu. Asortyment jest urozmaicony i obejmuje akcesoria od sprawdzonych producentów, dlatego zapewniamy ich wysoką jakość. W katalogu przygotowaliśmy:

  • zaprawy i kleje,
  • suchą zabudowę,
  • systemy kanalizacji,
  • klinkier,
  • wyroby z betonu szlachetnego (Probet Dasag).

Wśród naszych materiałów wykończeniowych znajdziesz różnorodne płyty gipsowe, płyty OSB, kompletne materiały do domowej kanalizacji, a także rury przeznaczone do drenażu, dzięki któremu można pozbyć się nadmiaru wilgoci z budynku.

Probet-Dasag

W kategorii materiałów budowlanych oferujemy wysokiej klasy płyty tarasowe, posadzkowe i fasadowe z betonu szlachetnego znanego polskiego producenta PROBET-DASAG. Materiały wykończeniowe charakteryzują się znakomitymi parametrami fizykochemicznymi oraz eleganckim wzornictwem. Wśród produktów DASAG znajdują się m.in. takie kolekcje jak MADERA PRATO – z antypoślizgową powierzchnią płyt i ciekawą fakturą, TOSCANA LAVE – o stonowanej barwie naturalnego piaskowca czy też BAVARIA LAGO – w których modele tarasowych płytek cechuje unikalny melanż kolorystyczny.

W asortymencie znajdują się cementowe i wapienne zaprawy, gipsy, wylewki, gładzie i kleje sprzedawane w atrakcyjnej cenie hurtowej, które są przeznaczone do różnych prac budowlano-wykończeniowych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje materiał Atlas Silmur niezbędny do murowania ścian betonowych i silikatowych. Zaprawę murarską można także stosować do szpachlowania powierzchni. Do wykonywania drobnych elementów betoniarsko-naprawczych polecamy uniwersalną i gotową do użycia suchą mieszankę Baumit B20. Dzięki swoim właściwościom masa jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Porotherm

Oprócz artykułów Silmur i Baumit w ofercie Mobilnego Marketu znajduje się także zaprawa cementowo-wapienna Porotherm M50 w super cenie. Produkt jest przeznaczony zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych ścian dwu- i trójwarstwowych. Tę murarską mieszankę cechuje wodo- i mrozoodporność oraz  wysoka wytrzymałość. W katalogu mamy także produkty rekomendowane do murowania pustaków w systemie Porotherm M50.

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy