Pustaki i bloczki betonowe

Z tej kategorii produktowej Mobilnego Marketu można zamówić pustak szalunkowy 20, 24 i 30 cm. Ten materiał budowlany ma wszechstronne zastosowanie w różnym typie budownictwa przy konstruowaniu ścian fundamentowych, nośnych piwnicznych, oporowych i słupów. Budulec z powodzeniem zastępuje tradycyjne szalunki drewniane i metalowe.

Dostępne w naszym katalogu pustaki zwane potocznie zalewowymi umożliwiają budowę ścian o grubości 20, 24 i 30 cm. Na wzniesienie 1 m2 ściany potrzebne jest przeciętnie osiem sztuk.

Budowanie elementów nośnych konstrukcji z wykorzystaniem bloczków szalunkowych polega na stawianiu poszczególnych poziomów muru, a następnie wypełnianiu ich betonem. Zaawansowany proces technologiczny produkcji tych części konstrukcyjnych w postaci wibroprasowania powoduje wysoki poziom nośności tego budulca, który ponadto jest wodo- i mrozoodporny. W przypadku ścian fundamentowych i piwnicznych należy jednakże pamiętać o pokryciu dodatkową hydroizolacyjną warstwą. Mur wzniesiony z pustaków o gładkim licu wystarczy zaszpachlować i pomalować. Z kolei elementy szalunkowe o chropowatej powierzchni zaleca się otynkować.

Bloczki betonowe

W naszej ofercie znajdują również bloczki betonowe do wznoszenia fundamentów. Ich produkcja odbywa się na maszynie wibroprasującej. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kompozycji kruszyw produkty mają jednolitą strukturę i są wytrzymałe. Produkowane przez nas bloczki betonowe pozwalają na murowanie ścian o różnej grubości.

Szukasz wysokogatunkowych pustaków szalunkowych w atrakcyjnej cenie hurtowej? Sprawdź ofertę sklepu budowlanego mobilnymarket.com.pl!

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy