Zaprawy, kleje, tynki

Zaprawy są niezbędne zarówno do stawiania ścian nośnych i działowych, jak i do mocowania materiałów wykończeniowych. Zależnie od ich rodzaju stosuje się różne preparaty z grupy chemii budowlanej.  Skuteczność ich działania zależy od dopasowania właściwości wiążący do struktury i cech materiału. Dlatego innych środków chemicznych  wymaga mocowanie styropianu, a innych płyt MDF czy sklejki. W naszym asortymencie znajdują się rozmaite produkty Izolbet - klej do siatki, do styropianu oraz wiele innych materiałów znanych na rynku marek. Oferujemy też masy tynkowe, niezbędne do wykańczania ścian wewnętrznych, zewnętrznych czy podłóg.

Kleje do styropianu i innych materiałów

Specjalistą w produkcji chemii budowlanej jest firma Izolbet. Klej do styropianu tego producenta czy preparat do siatki tynkarskiej stanowią jedne z wielu produktów  w naszym asortymencie. Uniwersalność chemii budowlanej z tej grupy sprawia, że może być stosowana zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Są to masy tynkowe mrozo- i wodoodporne, dlatego zapewniają trwałe mocowania warstw termoizolacyjnych, które dobrze znoszą zimowe warunki pogodowe. W sprzedaży mamy też inne produkty tej  marki. Klej do siatki tynkarskiej czy styropianu dobrze łączy materiały z niemal każdym typem podłoża.

Preparaty do styropianu Izolbet nie wyczerpują naszego asortymentu. Proponujemy też chemię budowlaną marki Atlas, a także tynki elewacyjne marek takich jak Fast, Baumit, Ceresit lub Caparol. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorów, które można wybierać z załączonego wzornika. Wszystkie produkty z naszego asortymentu znacznie usprawniają prace przy wykończeniu domu.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy