Ściany

W Mobilnym Markecie przygotowaliśmy specjalistyczne materiały budowlane na ściany. Znajdziesz nas w pobliżu Krakowa – w Wieliczce i Szczyglicach.

Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu, w którym zebraliśmy elementy niezbędne przy tworzeniu nowoczesnych konstrukcji. Obecnie możesz wybierać pośród produktów różnego typu, pochodzących od najlepszych marek, takich jak Wienerberger, Xella czy H+H.

W razie problemów z wyborem odpowiednich pustaków czy silikatów służymy pomocą!

Budowa ścian konstrukcyjnych

W poniższej kategorii polecamy materiały budowlane do budowy ścian konstrukcyjnych, które pochodzą wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych dostawców.  W szerokiej gamie asortymentowej mamy pustaki ceramiczne marki Wienerberger Porotherm o grubości 8, 11, 25, 30, 38, 44 cm. Wyroby charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną. W ofercie są także modele szlifowane Dryfix i Profi przeznaczone do wznoszenia ścian działowych oraz elewacyjnej kilkuwarstwowej osłony.

W naszym Mobilnym Markecie można również zamówić cegły pełne i drążone typu Silka E8, E12, E15, E18, E24, M24 oraz Silikat N8, N12, N18, N24. Te artykuły mają zastosowanie w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, rolniczym i przemysłowym. Dzięki dobrym właściwościom akumulacji termicznej i akustycznej stanowią doskonałą ochronę przed mrozem, upałami oraz hałasem z zewnątrz.

Oferujemy również gładkie bloczki wykonane z betonu komórkowego dedykowane zarówno do murowania ścian zewnętrznych jedno- i wielowarstwowych, jak i do wykonania elementów działowych wewnątrz budynku. Polecamy produkty marki Ytong PP4, Interio, Forte i Energo o gr. 15, 20, 24, 30 i 36,5 cm. Wśród zalet tych produktów należy wskazać przede wszystkim wysoki stopień bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz strukturę składającą się z naturalnych surowców: piasku, wapna i wody.

Szukasz wysokogatunkowych elementów do budowy domu? W sklepie mobilnymarket.com.pl znajdziesz w atrakcyjnej hurtowej cenie silikaty Silka, ceramiczne pustaki Porotherm, betonowe bloczki Ytong oraz wiele innych produktów renomowanych marek.

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy