Izolacje

W naszym specjalistycznym sklepie z artykułami budowlanymi znajdują się wysokiej jakości fundamentowe i ścienne materiały izolacyjne renomowanych marek (m.in. Izoplast, Styrodur, Swisspor) przeznaczone do budownictwa mieszkalnego, przemysłowego i na potrzeby gospodarstw rolnych.

Do wykonania pionowej izolacji stropów, ścian i fundamentów najlepsza będzie folia kubełkowa 3 m wykonana z czystego polietylenu. Dzięki specjalnym wytłoczeniom między nią a konstrukcją budynku powstaje specjalna powietrzna kieszeń, zapewniająca skuteczne odprowadzenie wody i pary wodnej. W rezultacie folia zapobiega nadmiernemu zawilgoceniu. Produkt kubełkowy sprawdzi się także, jako dobra izolacja przy budowie tarasów i balkonów stanowiąc warstwę drenażową odprowadzającą wodę. Do poziomej izolacji najlepsza będzie folia fundamentowa Izoplast, która dostępna jest w różnych szerokościach, od 25 do 60 cm w rolkach o długości 50 mb. Ten materiał budowlany ma doskonałe właściwości przeciwwilgociowe i zapobiega powstawaniu na murach pleśni i grzybów.

Do izolacji termicznej dachów, tarasów, piwnic i innych obiektów remontowanych polecamy termoizolacyjną piankę z polistyrenu ekstrudowanego Styrodur XPS Syntos, która zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią i zamarzaniem.

Do klejenia różnego rodzaj płyt styropianowych, gruntowania podłoży betonowych, gipsowych i cementowych proponujemy masy Izoplast WKL, 2K-W, B-W, R-W, DYSPERBENT.

W ofercie mamy także wysokogatunkowe asfaltowe oksydowane papy zgrzewalne marki Swisspor Czarna Mamba dedykowane do wykonywania pokryć dachowych.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy