Palisady, obrzeża, panele

Budowa domu jednorodzinnego nie ogranicza się do postawienia murów. Niezbędne jest też zadbanie o bezpośrednie otoczenie budynku. Jeśli chcesz stworzyć estetyczną aranżację podjazdu czy ogrodu, pomogą  Ci w tym panele ogrodzeniowe, a także palisady, obrzeża i pozostała galanteria betonowa. W sprzedaży mamy gotowe elementy przeznaczone do wyznaczania granic ścieżek i alejek, ulic i trawników, a także do tworzenia estetycznych ogrodowych dekoracji. Ich rolą jest też usprawnianie ruchu przez wyznaczanie terenów dostępnych dla pieszych, rowerów czy samochodów.

Galanteria betonowa na podjazd i do ogrodu

Produkty, które oferujemy w tej kategorii, takie jak choćby palisady, są przeznaczone do poprawy komfortu i estetyki otoczenia budynków. Wykorzystując płyty chodnikowe pełne lub ażurowe, możesz stworzyć utwardzoną alejkę czy podjazd, po którym przejdziesz suchą stopą nawet podczas ulewnego deszczu. Panele metalowe pozwolą Ci zaaranżować estetyczne ogrodzenie. Proponujemy też krawężniki i obrzeża, które pomogą Ci wyznaczyć strefy trawnika i chodnika. Dzięki temu łatwiej utrzymasz teren w czystości i ochronisz zieleń przed zadeptaniem.

W tworzeniu klombów i ochronie drzewek pomogą Ci betonowe palisady, a dekoracyjną rabatę przed domem zaaranżujesz dzięki betonowym obrzeżom i gazonom. Zadbaj też o bezpieczeństwo posesji i ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Oferujemy łatwe w montażu i wytrzymałe panele ogrodzeniowe ze stali. Uniwersalna konstrukcja nie wymaga skomplikowanych prac przygotowawczych ani kosztownych inwestycji. Dlatego jest to doskonały wybór, jeśli chcesz szybko i tanio ogrodzić teren dużej działki.

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy