Kanalizacja

W tej pozycji asortymentowej mamy szeroki wybór elementów do systemów wodno-kanalizacyjnych. Oferta obejmuje rury kanalizacyjne z wysokogatunkowego tworzywa PCV oraz dodatków połączeniowych w postaci trójników, kolanek, redukcji, muf i uchwytów. Produkty dostępne są w wielu różnych długościach, średnicach i klasach sztywności obwodowej.

Do budowy studzienek rewizyjnych proponujemy karbowane trzonowe rury korugowane wykonane z wysokiej klasy polipropylenu o długości 6 metrów. Wyroby są odporne na różnego rodzaju związki chemiczne, naprężenia oraz skrajne zmiany temperatury.

Rury drenarskie

Oferta Mobilnego Marketu obejmuje także rury drenarskie o długości 50 metrów w kolorze białym, żółtym, szarym i czarnym. Przedmioty są oplecione specjalną otuliną, która chroni przewód przed zamuleniem. Rura jest powszechnie wykorzystywana do odwadniania budynków zarówno mieszkalnych, jak i gospodarczych, a także budowlanych nieruchomości gruntowych, parkingów miejskich i terenów zielonych.

W naszej kolekcji znajdują się kinety przelotowe i zbiorcze w różnych średnicach wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na substancje agresywne zawarte w wodach ściekowych. Dzięki ich różnej wielkości możliwe jest tworzenie dowolnych kombinacji dopasowanych do konkretnej studni.

Do przydomowych i miejskich systemów wodno-kanalizacyjnych proponujemy korytka z polipropylenu  polimerobetonu o wysokiej klasie obciążenia, które idealnie będą odprowadzać do studzienek nadmiar wód opadowych z chodników, tarasów alejek i ciągów komunikacji przeznaczonych dla pieszych i rowerzystów.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy