Silka

Wybór materiału do budowy domu mieszkalnego czy przemysłowego decyduje o kosztach budowy oraz eksploatacji obiektu. Korzystne efekty w jednym i drugim zakresie zapewnią elementy wapienno-piaskowe Bloczki Silka E8, E 24, M24. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie naturalne materiały takie jak piasek, woda i wapno. Bloczki o różnych wymiarach charakteryzują się dużą gęstością, która przekłada się też na wiele innych zalet. Jedną z nich jest uniwersalność zastosowania w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Naturalne materiały budowlane o wysokiej wytrzymałości

Cechą, która w znacznym stopniu wyróżnia bloczki piaskowo-wapienne, jest ich wysoka wytrzymałość. Dzięki niej budynki wykonane z tego materiału funkcjonują przez kilkadziesiąt lat bez konieczności przeprowadzania kompleksowych remontów. Oferowane w naszym markecie elementy produkowane w systemie Silka M24 umożliwiają wykonanie muru o grubości około 24 cm przy zużyciu zaledwie 15 bloczków. Oszczędność zapewnia też gładka powierzchnia, która nie wymaga stosowania grubej warstwy tynku.

Materiał charakteryzuje się też ognioodpornością o klasie A1 reakcji na ogień oraz izolacyjnością akustyczną, która wzrasta wprost proporcjonalnie do masy. Cechy te wskazują na wyjątkową przydatność dla budownictwa wielorodzinnego. Ponadto oferowane przez nas bloczki Silka E 24 czy E8 mają wytrzymałość do 25 N/mm2, co pozwala stawiać z nich ściany nośne o grubości zaledwie 12 cm.

Cechami wyróżniającymi wszystkie produkty z tej kategorii z serii E8, E 24 i M24 są uchwyty montażowe, system montażu pióro-wpust, oraz kanały elektryczne, które ułatwiają wykonanie instalacji w budynku.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy