Fundamenty

Mobilny Market to najlepsze miejsce, jeśli potrzebne Ci są sprawdzone materiały budowlane na fundamenty. Mamy 2 oddziały w okolicach Krakowa: w Wieliczce oraz w Szczyglicach, możesz odwiedzić nas stacjonarnie! W asortymencie naszej firmy trafisz na wszystkie produkty, jakie będą niezbędne w trakcie stawiania nowego domu. Proponowany asortyment sprawdzi się w przypadku konstrukcji tradycyjnych oraz bardziej nowoczesnych.

Wśród naszych materiałów budowlanych znajdziesz różnorodne pustaki i bloczki betonowe, które są niezbędnym elementem przy tworzeniu fundamentów. Elementy zostały wyprodukowane przez markę Styrobud, która gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów.

Materiały na fundamenty

W asortymencie materiałów budowlanych mamy także pręty ze stali dobrego gatunku, które przeznaczone są do zbrojenia fundamentów. Z ich pomocą można usztywnić konstrukcję nośną obiektu, przenosząc obciążenie do gleby. W Mobilnym Markecie znajdziesz tylko najlepsze pręty klasy A-IIIN, oznaczającą najlepszą wytrzymałość. Są to elementy z dodatkowymi sekwencjami nawalcowanych żeberek podłużnych, które są zlokalizowane pomiędzy żeberkami poprzecznymi. Oferujemy pręty stalowe o zróżnicowanej średnicy: od 6 do 20 fi.

Przygotowaliśmy też szeroki wybór produktów, z których pomocą ocieplisz fundamenty. Materiały budowlane do izolacji Twojego domu pochodzą od najlepszych producentów, takich jak ADW, Ravaterm czy Syntos. Asortyment obejmuje profesjonalne pianki do termoizolacji, wykonane z polistyrenu ekstrudowanego. Trafisz w nim także na dyspersyjną masę asfaltowo-kauczukową, przeznaczoną do zabezpieczenia podłoża przed przedostawaniem się wody czy wilgoci. Sprawdź też nasze preparaty do smarowania form produkcyjnych, stworzone na bazie olejów mineralnych i roślinnych.

Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy