SILIKATY

Bloczki wapienno-piaskowe są obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych. Technologię ich produkcji opracowano jeszcze pod koniec XIX wieku w Niemczech, a stosowanie ich obecnie świadczy o licznych zaletach tych wyrobów. Wytwarzane z piasku, wody i wapna są całkowicie naturalne, a więc również bezpieczne dla człowieka i przyjazne środowisku. Dostępny w naszym asortymencie Silikat N12, N18, N24 czy N8  jest świetnym wyborem do budowy ekologicznego i "zdrowego" domu. Jedną z jego wielu zalet jest bowiem zdolność niszczenia drobnoustrojów.

Ognioodporne i wytrzymałe materiały budowlane

Białe cegły charakteryzują się wieloma zaletami, które sprawiają, że warto je wybrać do realizacji projektu domu mieszkalnego. Silikat N8 o grubości 80 mm jest idealnym materiałem do budowy ścianek działowych czy pomieszczeń garażowych i gospodarczych. Jego masywniejsze warianty –  N18, N12 czy N24 umożliwiają stawianie ścian nośnych bez dodatkowego ocieplenia. Wśród wielu zalet tych elementów budowlanych warto wymienić wysoką wytrzymałość na ściskanie, odporność na działanie mrozu, bardzo dobrą akumulację ciepła oraz niską nasiąkliwość. Ponadto silikat jest odporny na korozję biologiczną, ogień w klasie A1 i doskonale izoluje akustycznie.

W asortymencie marketu mamy zarówno silikaty N24 i N18 przeznaczone do budowy ciężkich, masywnych konstrukcji nośnych, jak i lżejsze warianty tych materiałów –  N12 i N8. Niewykorzystanie lub zniszczone materiały mogą być ponownie mielone i wykorzystane do produkcji. Pozostawione w glebie nie mają wpływu na środowisko. Wszystkie produkty są dostępne na paletach.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy