Blachodachówka

W tej kategorii zestawiliśmy wytrzymałe i trwałe dachówki blaszane, które można zastosować do wszystkich rodzajów dachów stromych. Oferowane wysokogatunkowe blachodachówki stanowią ładne i solidne  pokrycie dekarskie, łączące w sobie tradycję z innowacyjnymi technologiami. W katalogu mamy produkty takich cenionych marek jak BlachoTrapez, Blachodom Plus, SSAB i RUUKKI.

Ten rodzaj pokrycia dachowego charakteryzuje się niezwykłą uniwersalnością i odpornością na czynniki zewnętrzne, na długo zachowując swój elegancki wygląd. Taka sytuacja wynika z faktu, że blachodachówki są wykonane z blachy pokrytej dwustronnie ocynkiem. Dzięki temu pozostają przez wiele lat w niezmienionym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Przewaga dachówki blaszanej nad tradycyjną betonową to przede wszystkim jej ciężar oraz łatwość utrzymania w czystości i konserwacji. Blachodachówki są jednymi z najlżejszych materiałów dekarskich, co jest jej ogromnym plusem, gdyż nie wymagają stosowania ciężkiej konstrukcji więźby.

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych budujących swój wymarzony dom, a także inwestorów i podwykonawców poszukujących sprawdzonych materiałów do realizowanych inwestycji budowlanych na potrzeby przemysłowe.

W sklepie Mobilny Market dostępne są blachodachówki w wielu konfiguracjach cenowych i bogatej gamie kolorystycznej. Mamy modele modułowe, trapezowe, na wymiar, rąbek stojący, z posypką. Atrakcyjna cena rynkowa, łatwość montażu, wysoka jakość wykonania i estetyczne wykonanie to atuty naszych wyrobów.

Budowa dwóch rezydencji w Zakopanem

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Wspieramy młodych adeptów boksu!
Zobacz więcej!
Budowa domu jednorodzinnego w Sierakowie

Sprawdź nasze postępy!!

więcej
Korzyści murowane, zyskaj nawet 3000 złoty!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Korzyści murowane.

więcej
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową…

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych
i Średnich Firm.” udzieloną przez PFR SA.

W sprzedaży Systemy Ogrodzeń i Kostka Brukowa Styrobud
Więcej
Prof. Ryszard Tytko

Mobilny Market jako sponsor podręczników Prof. Ryszarda Tytko!

 

więcej
Mieszalnik

Mieszalnia farb i tynków
Wieliczka ul. Jedynaka 3

Probet-DASAG

Mobilny Market znajduje się w gronie autoryzowanych dealerów produktów marki Probet-DASAG.

więcej informacji
Nasi Partnerzy
flagowi dostawcy i odbiorcy